| نوع باتری | باتری لیتیوم پلیمری |
|---|---|
| مدل | UNM813848 |
| ولتاژ اسمی | 3.7 ولت |
| ظرفیت اسمی | 1730 میلی آمپر ساعت |
| حداکثر جریان شارژ و تخلیه | 1C/1730mA |
| نوع باتری | باتری لیتیوم پلیمری |
|---|---|
| مدل | UNM583850 |
| ولتاژ اسمی | 3.7 ولت |
| ظرفیت اسمی | 1300 میلی آمپر ساعت |
| حداکثر جریان شارژ و تخلیه | 1C/1300mA |
| نوع باتری | باتری لیتیوم پلیمری |
|---|---|
| مدل | UNM451012 |
| ولتاژ اسمی | 3.7 ولت |
| ظرفیت اسمی | ۳۷ میلی آمپر |
| حداکثر جریان شارژ و تخلیه | 1C/37mA |
| نوع باتری | باتری لیتیوم پلیمری |
|---|---|
| مدل | UNM451458 |
| ولتاژ اسمی | 3.7 ولت |
| ظرفیت اسمی | 155 میلی آمپر ساعت |
| حداکثر جریان شارژ و تخلیه | 1C/155mA |
| نوع باتری | باتری لیتیوم پلیمری |
|---|---|
| مدل | UNM362019 |
| ولتاژ اسمی | 3.7 ولت |
| ظرفیت اسمی | 100 میلی آمپر ساعت |
| حداکثر جریان شارژ و تخلیه | 1C/100mA |
| نوع باتری | باتری لی پلیمری |
|---|---|
| مدل | UNM851838 |
| ولتاژ اسمی | 3.7 ولت |
| ظرفیت اسمی | 600mah |
| حداکثر جریان شارژ و تخلیه | 1C/600mA |
| نوع باتری | باتری لیتیوم پلیمری |
|---|---|
| مدل | UNM103339 |
| ولتاژ اسمی | 3.7 ولت |
| ظرفیت اسمی | 1400 میلی آمپر ساعت |
| حداکثر جریان شارژ و تخلیه | 1C/1400mA |
| نوع باتری | باتری لیتیوم پلیمری |
|---|---|
| مدل | UNM102242 |
| ولتاژ اسمی | 3.7 ولت |
| ظرفیت اسمی | 1000 میلی آمپر ساعت |
| حداکثر جریان شارژ و تخلیه | 1C/1000mA |
| نوع باتری | باتری لیتیوم پلیمری |
|---|---|
| مدل | UNM522033 |
| ولتاژ اسمی | 3.7 ولت |
| ظرفیت اسمی | 300 میلی آمپر ساعت |
| حداکثر جریان شارژ و تخلیه | 1C/300mA |
| نوع باتری | باتری لیتیوم پلیمری |
|---|---|
| مدل | UNM575957 |
| ولتاژ اسمی | 3.7 ولت |
| ظرفیت اسمی | 2400 میلی آمپر ساعت |
| حداکثر جریان شارژ و تخلیه | 1C/2400mA |