| نوع باتری | باتری لیتیوم پلیمری |
|---|---|
| مدل | UNM102540 |
| ولتاژ اسمی | 3.7 ولت |
| ظرفیت اسمی | 1200 میلی آمپر ساعت |
| ظرفیت معمولی | 1250 میلی آمپر ساعت |
| نوع باتری | باتری های لیتیوم پلیمری |
|---|---|
| ظرفیت اسمی | 400mah |
| ولتاژ اسمی | 3.7 ولت |
| طول عمر چرخه | ≥500 بار |
| رنگ | نقره |
| نوع باتری | باتری لیتیوم پلیمری قابل شارژ |
|---|---|
| ولتاژ اسمی | 3.7 ولت |
| ظرفیت اسمی | 1000 میلی آمپر ساعت |
| حداکثر جریان شارژ و تخلیه | 1C/1000mA |
| اندازه سلول باتری | MAX 10.0(T)x20.0(W)x50.0(L)mm |
| نوع باتری | باتری لیتیوم پلیمری |
|---|---|
| ظرفیت اسمی | 1100 میلی آمپر ساعت |
| ولتاژ نیمینال | 3.7 ولت |
| ولتاژ شارژ | 4.2 ولت |
| رنگ | نقره |
| نوع باتری | باتری لیتیوم پلیمری |
|---|---|
| مدل | UNM722233 |
| ولتاژ اسمی | 3.7 ولت |
| ظرفیت اسمی | 580 میلی آمپر ساعت |
| حداکثر جریان شارژ و تخلیه | 1C/580mA |
| نوع باتری | باتری لیتیوم پلیمری |
|---|---|
| مدل | UNM501885 |
| ولتاژ اسمی | 3.7 ولت |
| ظرفیت اسمی | 900 میلی آمپر ساعت |
| حداکثر جریان شارژ و تخلیه | 1C/900mA |
| نوع باتری | باتری لیتیوم پلیمری |
|---|---|
| مدل | UNM471630 |
| ولتاژ اسمی | 3.7 ولت |
| ظرفیت اسمی | 190 میلی آمپر ساعت |
| حداکثر جریان شارژ و تخلیه | 1C/190mA |
| نوع باتری | بسته باتری لیتیوم پلیمری |
|---|---|
| حداقل ظرفیت | 1100 میلی آمپر ساعت |
| ظرفیت معمولی | 1200 میلی آمپر ساعت |
| ولتاژ اسمی | 3.7 ولت |
| حداکثر جریان شارژ | 2C |
| نوع باتری | باتری لیتیوم پلیمری |
|---|---|
| مدل | UNM423040 |
| ولتاژ اسمی | 3.7 ولت |
| ظرفیت اسمی | 450 میلی آمپر ساعت |
| ظرفیت معمولی | 460 میلی آمپر ساعت |
| نوع باتری | باتری لیتیوم پلیمری |
|---|---|
| مدل | UNM911775 |
| ولتاژ اسمی | 3.7 ولت |
| ظرفیت اسمی | 1340 میلی آمپر ساعت |
| حداکثر جریان شارژ و تخلیه | 1C/1340mA |