| نوع باتری | باتری پلیمر لیتیوم یون |
|---|---|
| ولتاژ اسمی | 3.7 ولت |
| ظرفیت اسمی | 750 میلی آمپر ساعت |
| ولتاژ شارژ | 4.2 ولت |
| ولتاژ قطع ولتاژ تخلیه | 3.0 ولت |
| نوع باتری | باتری لی پلیمری ولتاژ بالا |
|---|---|
| مدل | مواد شیمیایی |
| ولتاژ اسمی | 3.8 ولت |
| ظرفیت اسمی | 250 میلی آمپر ساعت |
| حداکثر جریان شارژ و تخلیه | 1C/250mA |
| نوع باتری | باتری لی پلیمری ولتاژ بالا |
|---|---|
| مدل | UNM521920 |
| ولتاژ اسمی | 3.8 ولت |
| ظرفیت اسمی | 200 میلی آمپر ساعت |
| حداکثر جریان شارژ و تخلیه | 1C/200mA |
| نوع باتری | باتری لیتیوم پلیمری ولتاژ بالا |
|---|---|
| مدل | UNM 713540 |
| ولتاژ اسمی | 3.85 ولت |
| ظرفیت اسمی | 1530 میلی آمپر ساعت (شارژ 0.2C/ تخلیه 0.2C) |
| ظرفیت معمولی | 1550 میلی آمپر ساعت (شارژ 0.2C/ تخلیه 0.2C) |
| نوع باتری | باتری لیتیوم پلیمری |
|---|---|
| مدل | UNM502533 |
| ولتاژ اسمی | 3.7 ولت |
| ظرفیت اسمی | ۳۷۰mAh |
| ظرفیت معمولی | 390 میلی آمپر ساعت |
| نوع باتری | باتری لیتیوم پلیمری |
|---|---|
| مدل | UNM351225 |
| ولتاژ اسمی | 3.7 ولت |
| ظرفیت اسمی | 90 میلی آمپر ساعت |
| حداکثر جریان شارژ و تخلیه | 1C/90mA |
| نوع باتری | باتری لیتیوم پلیمری |
|---|---|
| ولتاژ اسمی | 3.7 ولت |
| ظرفیت اسمی | 250 میلی آمپر ساعت |
| اندازه سلول باتری | MAX 4.1(T)x16.0(W)x45.0(L)mm |
| اندازه باتری | MAX 4.1(T)x16.5(W)x47.0(L)mm |
| نوع باتری | باتری لیتیوم پلیمری |
|---|---|
| مدل | UNM802844 |
| ولتاژ اسمی | 3.7 ولت |
| ظرفیت اسمی | 1000 میلی آمپر ساعت |
| ظرفیت معمولی | 1030 میلی آمپر ساعت |
| نوع باتری | باتری لیتیوم پلیمری |
|---|---|
| مدل | UNM673867 |
| ولتاژ اسمی | 3.7 ولت |
| ظرفیت اسمی | 2350 میلی آمپر ساعت |
| حداکثر جریان شارژ و تخلیه | 1C/2350mA |
| نوع باتری | باتری لی پلیمری |
|---|---|
| مدل | UNM113465 |
| ولتاژ اسمی | 3.7 ولت |
| ظرفیت اسمی | 3000 میلی آمپر ساعت |
| حداکثر جریان شارژ و تخلیه | 1C/3000mA |