| نوع باتری | باتری لی پلیمری |
|---|---|
| ولتاژ اسمی | 3.7 ولت |
| ظرفیت اسمی | 1200 میلی آمپر ساعت |
| حداکثر اندازه سلول | 10*30.5*40.5 میلی متر |
| حداکثر اندازه بسته باتری | 10*30.5*42.5 میلی متر |
| نوع باتری | باتری لیتیوم پلیمری |
|---|---|
| مدل | UNM101330 |
| ولتاژ اسمی | 3.7 ولت |
| ظرفیت اسمی | 380 میلی آمپر ساعت |
| حداکثر جریان شارژ و تخلیه | 1C/380mA |
| نوع باتری | باتری لیتیوم پلیمری |
|---|---|
| مدل | UNM602035 |
| ولتاژ اسمی | 3.7 ولت |
| ظرفیت اسمی | 400mah |
| حداکثر جریان شارژ و تخلیه | 1C/400mA |
| نوع باتری | باتری لیتیوم پلیمری |
|---|---|
| مدل | UNM 933442 |
| ولتاژ اسمی | 3.7 ولت |
| ظرفیت اسمی | 1600 میلی آمپر ساعت |
| حداکثر جریان شارژ | 2.0C / 4.20V |
| نوع باتری | باتری لیپو با سرعت تخلیه بالا |
|---|---|
| ولتاژ اسمی | 7.4 ولت |
| ظرفیت اسمی | 1000 میلی آمپر ساعت |
| اندازه سلول باتری | حداکثر T8.2 * W30.5 * H48.0 میلی متر |
| اندازه بسته باتری | حداکثر T17.4*W31.0**57.0mm |
| نوع باتری | باتری لیپو با سرعت تخلیه بالا |
|---|---|
| ظرفیت اسمی | 1300 میلی آمپر ساعت |
| ولتاژ اسمی | 7.4 ولت |
| جریان شارژ | 0.2C/0.5C/1.0C |
| حداکثر جریان شارژ مداوم | 2600mA (2.0C) |
| نوع باتری | باتری لیتیوم پلیمری 4.35 ولت |
|---|---|
| مدل | UNM652831 |
| ولتاژ اسمی | 3.8 ولت |
| ظرفیت اسمی | 780 میلی آمپر ساعت |
| ظرفیت معمولی | 800 میلی آمپر ساعت |
| نوع باتری | باتری پلیمر لیتیوم قابل شارژ |
|---|---|
| ولتاژ اسمی | 3.7 ولت |
| ظرفیت اسمی | 500 میلی آمپر ساعت |
| ولتاژ شارژ | 4.2 ولت |
| حداکثر جریان شارژ/افزایش | 1.0C/500mA |
| نوع باتری | باتری لیتیوم پلیمری |
|---|---|
| ولتاژ اسمی | 3.7 ولت |
| ظرفیت اسمی | 1200 میلی آمپر ساعت |
| حداکثر جریان شارژ و تخلیه | 1C/1200mA |
| اندازه سلول باتری | MAX 7.7(T)x30.5(W)x45.5(L)mm |
| نوع باتری | باتری لیتیوم پلیمری |
|---|---|
| مدل | UNM502535 |
| ولتاژ اسمی | 3.7 ولت |
| ظرفیت اسمی | 400mah |
| حداکثر جریان شارژ و تخلیه | 1C/400mA |