| نوع باتری | باتری پلیمر لیتیوم یون قابل شارژ |
|---|---|
| ولتاژ اسمی | 3.7 ولت |
| ظرفیت اسمی | 450 میلی آمپر ساعت |
| حداکثر جریان شارژ/افزایش | 1.0C/450mA |
| ابعاد بسته باتری | MAX 6.0*22.5*40.5mm |
| نوع باتری | باتری لیتیوم یون قابل شارژ |
|---|---|
| ولتاژ اسمی | 3.7 ولت |
| ظرفیت اسمی | 3000 میلی آمپر ساعت |
| اندازه سلول باتری | MAX 6.0*50.5*80.5mm |
| اندازه بسته باتری | MAX 6.0*50.5*82.5mm |
| نوع باتری | باتری پلیمر لیتیوم یون |
|---|---|
| ولتاژ اسمی | 3.7 ولت |
| ظرفیت اسمی | 750 میلی آمپر ساعت |
| ولتاژ شارژ | 4.2 ولت |
| ولتاژ قطع ولتاژ تخلیه | 3.0 ولت |
| نوع باتری | بسته باتری لیتیوم پلیمری |
|---|---|
| ظرفیت اسمی | 1800 میلی آمپر ساعت |
| ولتاژ اسمی | 7.4 ولت |
| حداکثر جریان تخلیه | 1800 میلی آمپر (1.0 درجه سانتیگراد) |
| طول عمر چرخه | بیش از 500 بار |
| نوع باتری | سلول لیتیوم یون استوانه ای |
|---|---|
| ظرفیت اسمی (معمولی) | 3200mAh@0.2C |
| ولتاژ اسمی | 3.7 ولت |
| جریان قطع تخلیه | 2.5 ولت |
| ابعاد سلولی | Hight: 64.95mm±0.20mm; ارتفاع: 64.95mm±0.20mm; Diameter: 18.25mm±0.20mm قطر: |
| نوع باتری | باتری پلیمر لیتیوم یون |
|---|---|
| ظرفیت اسمی | 520 میلی آمپر ساعت |
| ولتاژ اسمی | 3.7 ولت |
| ولتاژ شارژ | 4.2 ولت |
| شکل و رنگ | منشوری، نقره ای |
| نوع باتری | باتری لیتیوم پلیمری |
|---|---|
| مدل | 603450 |
| ولتاژ اسمی | 3.7 ولت |
| ظرفیت اسمی | 1200 میلی آمپر ساعت |
| انرژی | 4.44 وات ساعت |
| نوع باتری | سلول قابل شارژ لیتیوم یون 21700 |
|---|---|
| ظرفیت اسمی (معمولی) | 4000 میلی آمپر ساعت |
| ولتاژ اسمی | 3.6 ولت |
| ولتاژ قطع تخلیه | 2.5 ولت |
| شارژ استاندارد | CCCV، 2A، 4.20 ولت، قطع 200 میلی آمپر |
| نوع باتری | 18650 باتری لیتیوم یون قابل شارژ |
|---|---|
| ظرفیت اسمی (معمولی) | 2600mAh@0.2C |
| ظرفیت اسمی (حداقل) | 2500mAh@0.2C |
| ولتاژ اسمی | 3.65 ولت |
| ولتاژ شارژ | 4.2 ولت |
| نوع باتری | باتری پلیمر لیتیوم قابل شارژ |
|---|---|
| ولتاژ اسمی | 3.7 ولت |
| ظرفیت اسمی | 2000 میلی آمپر ساعت |
| حداقل ظرفیت | 2000 میلی آمپر ساعت |
| اندازه بسته باتری | MAX 6.5x40x67.5mm (T*W*L) |