| نوع باتری | باتری لیپو ولتاژ بالا |
|---|---|
| شماره مدل | 104060 |
| ولتاژ اسمی | 3.8 ولت |
| ولتاژ شارژ | 4.35 ولت |
| ظرفیت اسمی | 3600mah |
| نوع باتری | باتری لیتیوم پلیمری |
|---|---|
| مدل | UNM462023 |
| ولتاژ اسمی | 3.7 ولت |
| ظرفیت اسمی | 180 میلی آمپر ساعت |
| حداکثر جریان شارژ و تخلیه | 1C/180mA |
| نوع باتری | باتری لیتیوم پلیمری قابل شارژ |
|---|---|
| ولتاژ اسمی | 3.7 ولت |
| ولتاژ شارژ | 4.2 ولت |
| ظرفیت اسمی | 1500 میلی آمپر ساعت |
| حداکثر جریان شارژ/افزایش | 1.0C/1.5A |
| نوع باتری | باتری لیتیوم پلیمری قابل شارژ |
|---|---|
| ولتاژ اسمی | 3.7 ولت |
| ظرفیت اسمی | 2000 میلی آمپر ساعت |
| ولتاژ شارژ | 4.2 ولت |
| اندازه بسته باتری | MAX 10.2x 34 x 52.5mm (T*W*L) |
| نوع باتری | باتری لیتیوم پلیمری |
|---|---|
| مدل | UNM802844 |
| ولتاژ اسمی | 3.7 ولت |
| ظرفیت اسمی | 1000 میلی آمپر ساعت |
| ظرفیت معمولی | 1030 میلی آمپر ساعت |
| نوع باتری | باتری لیتیوم پلیمری |
|---|---|
| مدل | UNM802036 |
| ولتاژ اسمی | 3.7 ولت |
| ظرفیت اسمی | 500 میلی آمپر ساعت |
| ظرفیت معمولی | 520 میلی آمپر ساعت |
| نوع باتری | باتری لیتیوم پلیمری |
|---|---|
| مدل | UNM682329 |
| ولتاژ اسمی | 3.8 ولت |
| ظرفیت اسمی | 520 میلی آمپر ساعت |
| ظرفیت معمولی | 540 میلی آمپر ساعت |
| نوع باتری | باتری لیتیوم پلیمری |
|---|---|
| مدل | UNM602035 |
| ولتاژ اسمی | 3.7 ولت |
| ظرفیت اسمی | 400mah |
| حداکثر جریان شارژ و تخلیه | 1C/400mA |
| نوع باتری | باتری لیتیوم پلیمری |
|---|---|
| ولتاژ اسمی | 3.7 ولت |
| ظرفیت اسمی | 1200 میلی آمپر ساعت |
| ولتاژ شارژ | 4.2 ولت |
| ولتاژ قطع تخلیه | 3.0 ولت |
| نوع باتری | باتری های 18650 |
|---|---|
| ظرفیت اسمی (معمولی) | 3200mAh@0.2C |
| ظرفیت اسمی (حداقل) | 3100mAh@0.2C |
| ولتاژ اسمی | 3.7 ولت |
| ولتاژ شارژ | 4.2 ولت |