| نوع باتری | باتری لیتیوم پلیمری |
|---|---|
| مدل | UNM301235 |
| ولتاژ اسمی | 3.7 ولت |
| ظرفیت اسمی | 100 میلی آمپر ساعت |
| ظرفیت معمولی | 100 میلی آمپر ساعت |
| نوع باتری | باتری لیتیوم پلیمری |
|---|---|
| مدل | UNM 933442 |
| ولتاژ اسمی | 3.7 ولت |
| ظرفیت اسمی | 1600 میلی آمپر ساعت |
| حداکثر جریان شارژ | 2.0C / 4.20V |
| نوع باتری | باتری لیتیوم پلیمری |
|---|---|
| مدل | UNM342028 |
| ولتاژ اسمی | 3.7 ولت |
| ظرفیت اسمی | 160MAH |
| حداکثر جریان شارژ و تخلیه | 1C/160mA |
| نوع باتری | باتری لیتیوم پلیمری |
|---|---|
| مدل | UNM102242 |
| ولتاژ اسمی | 3.7 ولت |
| ظرفیت اسمی | 1000 میلی آمپر ساعت |
| حداکثر جریان شارژ و تخلیه | 1C/1000mA |
| نوع باتری | باتری لیتیوم پلیمری |
|---|---|
| مدل | UNM813848 |
| ولتاژ اسمی | 3.7 ولت |
| ظرفیت اسمی | 1730 میلی آمپر ساعت |
| حداکثر جریان شارژ و تخلیه | 1C/1730mA |
| نوع باتری | باتری لیتیوم پلیمری قابل شارژ |
|---|---|
| ولتاژ اسمی | 3.7 ولت |
| ظرفیت اسمی | 1000 میلی آمپر ساعت |
| حداکثر جریان شارژ و تخلیه | 1C/1000mA |
| اندازه سلول باتری | MAX 10.0(T)x20.0(W)x50.0(L)mm |
| نوع باتری | باتری لیتیوم پلیمری |
|---|---|
| مدل | UNM303034 |
| ولتاژ اسمی | 3.7 ولت |
| ظرفیت اسمی | ۲۹۰mAh |
| حداکثر جریان شارژ و تخلیه | 1C/290mA |
| نوع باتری | باتری لیتیوم پلیمری |
|---|---|
| مدل | UNM583850 |
| ولتاژ اسمی | 3.7 ولت |
| ظرفیت اسمی | 1300 میلی آمپر ساعت |
| حداکثر جریان شارژ و تخلیه | 1C/1300mA |
| نوع باتری | باتری لیتیوم پلیمری |
|---|---|
| مدل | UNM481240 |
| ولتاژ اسمی | 3.7 ولت |
| ظرفیت اسمی | 185 میلی آمپر ساعت |
| حداکثر جریان شارژ و تخلیه | 1C/185mA |
| نوع باتری | باتری لیتیوم پلیمری |
|---|---|
| مدل | UNM351225 |
| ولتاژ اسمی | 3.7 ولت |
| ظرفیت اسمی | 90 میلی آمپر ساعت |
| حداکثر جریان شارژ و تخلیه | 1C/90mA |