| نوع باتری | باتری های 18650 |
|---|---|
| ظرفیت اسمی (معمولی) | 3500mAh@0.2C |
| ظرفیت اسمی (حداقل) | 3400mAh@0.2C |
| ولتاژ اسمی | 3.7 ولت |
| ولتاژ شارژ | 4.2 ولت |
| نوع باتری | باتری لیتیومی 21700 |
|---|---|
| ظرفیت تخلیه استاندارد | تایپ کنید 5000 میلی آمپر ساعت |
| ظرفیت تخلیه نامی | حداقل 4800 میلی آمپر ساعت |
| ولتاژ اسمی | 3.6 ولت |
| ولتاژ قطع تخلیه | 2.5 ولت |
| نوع باتری | باتری های LiPO |
|---|---|
| ولتاژ اسمی | 3.7 ولت |
| ظرفیت اسمی | 260mAh |
| حداکثر جریان شارژ/تخلیه | 1C/260mA |
| وزن باتری | حدود 5.0 گرم |
| نوع باتری | سلول لیتیوم یون استوانه ای |
|---|---|
| ظرفیت تخلیه استاندارد | حداقل 3350 میلی آمپر ساعت |
| ولتاژ اسمی | 3.6 ولت |
| ولتاژ شارژ | 4.2 ولت |
| ولتاژ قطع تخلیه | 2.65 ولت |
| نوع باتری | سلول لیتیوم یون استوانه ای |
|---|---|
| ظرفیت اسمی | 3800 میلی آمپر ساعت |
| ولتاژ اسمی | 3.6 ولت |
| ولتاژ شارژ | 4.2 ولت |
| ولتاژ قطع تخلیه | 2.5 ولت |
| نوع باتری | باتری LiPo قابل شارژ |
|---|---|
| ظرفیت اسمی | 1850 میلی آمپر ساعت |
| ولتاژ اسمی | 3.7 ولت |
| ابعاد بسته باتری | MAX 9.9(T)x34.5(W)x52.5(L)mm |
| رنگ | نقره |
| نوع باتری | باتری های LiPO سفارشی |
|---|---|
| ظرفیت اسمی | 1150 میلی آمپر ساعت |
| ولتاژ اسمی | 3.7 ولت |
| حداکثر جریان شارژ/تخلیه | 1C/1150mA |
| ابعاد سلول باتری | MAX 3.8(T)x48.5(W)x60.5(L)mm |
| نوع باتری | باتری پلیمر لیتیوم سفارشی |
|---|---|
| ظرفیت اسمی | 2200 میلی آمپر ساعت |
| ولتاژ اسمی | 3.7 ولت |
| حداکثر جریان شارژ/افزایش | 1.0C/2200mA |
| حداکثر جریان تخلیه | 1.0CA |
| نوع باتری | باتری لیتیوم یونی 21700 قابل شارژ |
|---|---|
| ظرفیت اسمی (معمولی) | 5000mAh@0.2C |
| ظرفیت اسمی (حداقل) | 4900mAh@0.2C |
| ولتاژ اسمی | 3.7 ولت |
| ولتاژ شارژ | 4.2 ولت |
| نوع باتری | باتری شارژ پذیر لیپو |
|---|---|
| شماره مدل | UNM503035 |
| ولتاژ اسمی | 3.7 ولت |
| ظرفیت اسمی | 500 میلی آمپر ساعت |
| حداکثر جریان شارژ و تخلیه | 1.0C/500mA |