| نوع باتری | باتری لیتیوم پلیمری |
|---|---|
| ظرفیت اسمی | 2000 میلی آمپر ساعت |
| ولتاژ اسمی | 3.7 ولت |
| اندازه سلول باتری | حداکثر T7.0*W34.0*H82.0mm |
| حداکثر جریان شارژ/تخلیه | 1.0CA (=2000mAh) |
| نوع باتری | باتری لیتیوم پلیمری |
|---|---|
| مدل | UNM393548 |
| ولتاژ اسمی | 3.7 ولت |
| ظرفیت اسمی | 820 میلی آمپر ساعت |
| حداکثر جریان شارژ و تخلیه | 1C/820mA |
| نوع باتری | باتری لیپو با سرعت تخلیه بالا |
|---|---|
| ظرفیت اسمی | 1300 میلی آمپر ساعت |
| ولتاژ اسمی | 7.4 ولت |
| جریان شارژ | 0.2C/0.5C/1.0C |
| حداکثر جریان شارژ مداوم | 2600mA (2.0C) |
| نوع باتری | باتری لیپو با سرعت تخلیه بالا |
|---|---|
| ولتاژ اسمی | 7.4 ولت |
| ظرفیت اسمی | 1000 میلی آمپر ساعت |
| اندازه سلول باتری | حداکثر T8.2 * W30.5 * H48.0 میلی متر |
| اندازه بسته باتری | حداکثر T17.4*W31.0**57.0mm |
| نوع باتری | باتری لیتیوم پلیمری |
|---|---|
| ظرفیت اسمی | 350 میلی آمپر ساعت |
| ولتاژ اسمی | 3.7 ولت |
| ولتاژ شارژ | 4.2 ولت |
| حداکثر جریان شارژ/تخلیه | 1C/350mA |
| نوع باتری | باتری لیتیوم پلیمری |
|---|---|
| مدل | UNM423040 |
| ولتاژ اسمی | 3.7 ولت |
| ظرفیت اسمی | 450 میلی آمپر ساعت |
| ظرفیت معمولی | 460 میلی آمپر ساعت |
| نوع باتری | باتری لیتیوم پلیمری |
|---|---|
| مدل | UNM602238 |
| ولتاژ اسمی | 3.7 ولت |
| ظرفیت اسمی | 450 میلی آمپر ساعت |
| حداکثر جریان شارژ و تخلیه | 1C/450mA |
| نوع باتری | باتری لی پلیمری ولتاژ بالا |
|---|---|
| مدل | UNM321223 |
| ولتاژ اسمی | 3.8 ولت |
| ظرفیت اسمی | 75 میلی آمپر ساعت |
| حداکثر جریان شارژ و تخلیه | 1C/75mA |
| نوع باتری | باتری های لیتیوم پلیمری |
|---|---|
| ظرفیت اسمی | 400mah |
| ولتاژ اسمی | 3.7 ولت |
| طول عمر چرخه | ≥500 بار |
| رنگ | نقره |
| نوع باتری | باتری لیپو ولتاژ بالا |
|---|---|
| ولتاژ اسمی | 3.8 ولت |
| ظرفیت اسمی | 280 میلی آمپر ساعت |
| حداکثر جریان شارژ/افزایش | 1.0C |
| ابعاد باتری | حداکثر 4.8 * 22.0 * 30.0 میلی متر |