| نوع باتری | باتری لیتیوم پلیمری |
|---|---|
| ولتاژ اسمی | 3.7 ولت |
| ظرفیت اسمی | 1200 میلی آمپر ساعت |
| حداکثر جریان شارژ و تخلیه | 1C/1200mA |
| اندازه سلول باتری | MAX 7.7(T)x30.5(W)x45.5(L)mm |
| نوع باتری | باتری لیتیوم پلیمری |
|---|---|
| مدل | UNM813848 |
| ولتاژ اسمی | 3.7 ولت |
| ظرفیت اسمی | 1730 میلی آمپر ساعت |
| حداکثر جریان شارژ و تخلیه | 1C/1730mA |
| نوع باتری | باتری لیتیوم پلیمری |
|---|---|
| مدل | UNM602035 |
| ولتاژ اسمی | 3.7 ولت |
| ظرفیت اسمی | 400mah |
| حداکثر جریان شارژ و تخلیه | 1C/400mA |
| نوع باتری | باتری لیتیوم پلیمری |
|---|---|
| مدل | UNM112735 |
| ولتاژ اسمی | 3.7 ولت |
| ظرفیت اسمی | 1200 میلی آمپر ساعت |
| حداکثر جریان شارژ و تخلیه | 1C/1200mA |
| نوع باتری | بسته باتری لیتیوم پلیمری |
|---|---|
| حداقل ظرفیت | 1100 میلی آمپر ساعت |
| ظرفیت معمولی | 1200 میلی آمپر ساعت |
| ولتاژ اسمی | 3.7 ولت |
| حداکثر جریان شارژ | 2C |
| نوع باتری | باتری لیتیوم پلیمری |
|---|---|
| مدل | UNM703540 |
| ولتاژ اسمی | 3.7 ولت |
| ظرفیت اسمی | 1000 میلی آمپر ساعت |
| حداکثر جریان شارژ و تخلیه | 1C/1000mA |
| نوع باتری | باتری لیتیوم پلیمری |
|---|---|
| مدل | مواد شیمیایی |
| ولتاژ اسمی | 3.7 ولت |
| ظرفیت اسمی | 250 میلی آمپر ساعت |
| حداکثر جریان شارژ و تخلیه | 1C/250mA |
| نوع باتری | باتری لیتیوم پلیمری |
|---|---|
| ولتاژ اسمی | 3.7 ولت |
| ولتاژ شارژ | 4.2 ولت |
| ظرفیت اسمی | 2300 ماه |
| ظرفیت معمولی | 2300 ماه |
| نوع باتری | باتری های LiPO |
|---|---|
| ولتاژ اسمی | 3.7 ولت |
| ظرفیت اسمی | 60 میلی آمپر ساعت |
| ولتاژ شارژ | 4.2 ولت |
| طول عمر چرخه | ≥500 چرخه (0.2C) |
| نوع باتری | باتری پلیمر لیتیون |
|---|---|
| ولتاژ اسمی | 3.7 ولت |
| ظرفیت اسمی | 1200 میلی آمپر ساعت |
| ولتاژ شارژ | 4.2 ولت |
| حداکثر اندازه بسته باتری | 8.1x30x50.5mm (T*W*L) |