| نوع باتری | باتری لیتیوم پلیمری |
|---|---|
| مدل | UNM105068 |
| ولتاژ اسمی | 3.7 ولت |
| ظرفیت اسمی | 3900 میلی آمپر ساعت |
| حداکثر جریان شارژ و تخلیه | 1C/3900mA |
| نوع باتری | باتری لیتیوم پلیمری |
|---|---|
| مدل | UNM554247 |
| ولتاژ اسمی | 3.7 ولت |
| ظرفیت اسمی | 1350 میلی آمپر ساعت |
| حداکثر جریان شارژ و تخلیه | 1C/1350mA |
| نوع باتری | باتری لی پلیمری ولتاژ بالا |
|---|---|
| مدل | UNM521920 |
| ولتاژ اسمی | 3.8 ولت |
| ظرفیت اسمی | 200 میلی آمپر ساعت |
| حداکثر جریان شارژ و تخلیه | 1C/200mA |
| نوع باتری | باتری لی پلیمری ولتاژ بالا |
|---|---|
| مدل | UNM321223 |
| ولتاژ اسمی | 3.8 ولت |
| ظرفیت اسمی | 75 میلی آمپر ساعت |
| حداکثر جریان شارژ و تخلیه | 1C/75mA |
| نوع باتری | باتری لیتیوم پلیمری |
|---|---|
| مدل | UNM652450 |
| ولتاژ اسمی | 3.7 ولت |
| ظرفیت اسمی | 1200 میلی آمپر ساعت |
| حداکثر جریان شارژ و تخلیه | 1C/1200mA |
| نوع باتری | باتری لیتیوم پلیمری |
|---|---|
| مدل | UNM982441 |
| ولتاژ اسمی | 3.7 ولت |
| ظرفیت اسمی | 1050 میلی آمپر ساعت |
| حداکثر جریان شارژ و تخلیه | 1C/1050mA |
| نوع باتری | باتری لیتیوم پلیمری |
|---|---|
| مدل | UNM501232 |
| ولتاژ اسمی | 3.7 ولت |
| ظرفیت اسمی | 145 میلی آمپر ساعت |
| حداکثر جریان شارژ و تخلیه | 1C/145mA |
| نوع باتری | باتری لیتیوم پلیمری |
|---|---|
| مدل | UNM441018 |
| ولتاژ اسمی | 3.7 ولت |
| ظرفیت اسمی | 45 میلی آمپر ساعت |
| حداکثر جریان شارژ و تخلیه | 1C/45mA |
| نوع باتری | باتری لیتیوم پلیمری |
|---|---|
| ظرفیت اسمی | 1000 میلی آمپر ساعت |
| ولتاژ اسمی | 3.7 ولت |
| رنگ | نقره |
| طول عمر چرخه | ≥500 بار |
| نوع باتری | باتری لیپو با سرعت تخلیه بالا |
|---|---|
| طرح طراحی | S8261ABJMD-G3J+8205 |
| ولتاژ اسمی | 3.7 ولت |
| ظرفیت اسمی | 50 میلی آمپر ساعت |
| ظرفیت معمولی | 50 میلی آمپر ساعت |