| نوع باتری | باتری لیتیوم یون استوانه ای |
|---|---|
| ظرفیت معمولی | 2000 میلی آمپر ساعت |
| ولتاژ اسمی | 3.7 ولت |
| جریان شارژ سریع | 2000 میلی آمپر (1C) |
| جریان تخلیه سریع | 4000 میلی آمپر (2C) |
| نوع باتری | باتری لیتیوم پلیمری |
|---|---|
| مدل | UNM112258 |
| ولتاژ اسمی | 3.7 ولت |
| ظرفیت اسمی | 1400 میلی آمپر ساعت |
| حداکثر جریان شارژ و تخلیه | 1C/1400mA |
| نوع باتری | باتری لیتیوم پلیمری |
|---|---|
| مدل | UNM673867 |
| ولتاژ اسمی | 3.7 ولت |
| ظرفیت اسمی | 2350 میلی آمپر ساعت |
| حداکثر جریان شارژ و تخلیه | 1C/2350mA |
| نوع باتری | باتری لیتیوم پلیمری |
|---|---|
| مدل | UNM481834 |
| ولتاژ اسمی | 3.7 ولت |
| ظرفیت اسمی | 270 میلی آمپر ساعت |
| حداکثر جریان شارژ و تخلیه | 1C/270mA |
| نوع باتری | باتری لیتیوم پلیمری |
|---|---|
| مدل | UNM602533 |
| ولتاژ اسمی | 3.7 ولت |
| ظرفیت اسمی | 450 میلی آمپر ساعت |
| حداکثر جریان شارژ و تخلیه | 1C/450mA |
| نوع باتری | باتری لیتیوم پلیمری کوچک |
|---|---|
| ولتاژ | 3.7 ولت |
| ظرفیت | 60 میلی آمپر ساعت |
| حداکثر جریان شارژ/تخلیه | 1C/60mA |
| اندازه سلول باتری | MAX 3.0(T)x12.5(W)x21.5(L)mm |
| نوع | باتری پلیمر لیتیوم یون |
|---|---|
| ولتاژ اسمی | 3.7 ولت |
| ظرفیت اسمی | 600mah |
| ولتاژ تخلیه | 3.0 ولت |
| حداکثر جریان شارژ/افزایش | 1.0C/600mA |
| نوع باتری | باتری لیتیوم پلیمری |
|---|---|
| مدل | UNM744068 |
| ولتاژ اسمی | 3.8 ولت |
| ظرفیت اسمی | 3150 میلی آمپر ساعت |
| ظرفیت معمولی | 3250 میلی آمپر ساعت |
| نوع باتری | باتری LiPo Rechargeabe استوانه ای |
|---|---|
| ولتاژ اسمی | 3.7 ولت |
| ظرفیت معمولی | 630 میلی آمپر ساعت |
| شارژ استاندارد | 315mA/0.5C |
| حداکثر شارژ | 3A/3.0V |
| نوع باتری | باتری لیپو ولتاژ بالا |
|---|---|
| مدل | UNM103962 |
| ولتاژ اسمی | 3.8 ولت |
| ظرفیت اسمی | 3400 میلی آمپر ساعت |
| حداکثر جریان شارژ و تخلیه | 1C/3400mA |