| نوع باتری | باتری لیتیوم پلیمری |
|---|---|
| مدل | UNM602728 |
| ولتاژ اسمی | 3.7 ولت |
| ظرفیت اسمی | 480 میلی آمپر ساعت |
| ظرفیت معمولی | 500 میلی آمپر ساعت |
| نوع باتری | باتری لیتیوم پلیمری |
|---|---|
| مدل | UNM322030 |
| ولتاژ اسمی | 3.7 ولت |
| ظرفیت اسمی | 130 میلی آمپر ساعت |
| حداکثر جریان شارژ و تخلیه | 1C/130mA |
| نوع باتری | باتری لیتیوم پلیمری |
|---|---|
| مدل | UNM502852 |
| ولتاژ اسمی | 3.7 ولت |
| ظرفیت اسمی | 760 میلی آمپر ساعت |
| حداکثر جریان شارژ و تخلیه | 1C/760mA |
| نوع باتری | باتری لیتیوم پلیمری |
|---|---|
| مدل | UNM583850 |
| ولتاژ اسمی | 3.7 ولت |
| ظرفیت اسمی | 1300 میلی آمپر ساعت |
| حداکثر جریان شارژ و تخلیه | 1C/1300mA |
| نوع باتری | باتری لیتیوم پلیمری |
|---|---|
| مدل | UNM422027 |
| ولتاژ اسمی | 3.7 ولت |
| ظرفیت اسمی | 160MAH |
| حداکثر جریان شارژ و تخلیه | 1C/160mA |
| نوع باتری | باتری لیتیوم پلیمری |
|---|---|
| مدل | UNM401013 |
| ولتاژ اسمی | 3.7 ولت |
| ظرفیت اسمی | 25 میلی آمپر ساعت |
| حداکثر جریان شارژ و تخلیه | 1C/25mA |
| نوع باتری | باتری لیتیوم پلیمری قابل شارژ |
|---|---|
| ولتاژ اسمی | 3.7 ولت |
| ظرفیت اسمی | 1000 میلی آمپر ساعت |
| حداکثر جریان شارژ و تخلیه | 1C/1000mA |
| اندازه سلول باتری | MAX 10.0(T)x20.0(W)x50.0(L)mm |
| نوع باتری | بسته باتری لیتیوم پلیمری |
|---|---|
| ظرفیت اسمی | 1800 میلی آمپر ساعت |
| ولتاژ اسمی | 7.4 ولت |
| حداکثر جریان تخلیه | 1800 میلی آمپر (1.0 درجه سانتیگراد) |
| طول عمر چرخه | بیش از 500 بار |
| نوع باتری | باتری لیتیوم یونی قابل شارژ |
|---|---|
| ولتاژ اسمی | 3.7 ولت |
| ظرفیت اسمی | 850 میلی آمپر ساعت |
| ظرفیت معمولی | 870 میلی آمپر ساعت |
| جریان شارژ سریع | 1C/850mA |
| نوع باتری | باتری لیتیوم پلیمری |
|---|---|
| مدل | UNM722233 |
| ولتاژ اسمی | 3.7 ولت |
| ظرفیت اسمی | 580 میلی آمپر ساعت |
| حداکثر جریان شارژ و تخلیه | 1C/580mA |