| نوع باتری | باتری لیتیوم پلیمری |
|---|---|
| مدل | UNM621644 |
| ولتاژ اسمی | 3.7 ولت |
| ظرفیت اسمی | 450 میلی آمپر ساعت |
| ظرفیت معمولی | 470 میلی آمپر ساعت |
| نوع باتری | باتری لیتیوم پلیمری |
|---|---|
| مدل | UNM802844 |
| ولتاژ اسمی | 3.7 ولت |
| ظرفیت اسمی | 1000 میلی آمپر ساعت |
| ظرفیت معمولی | 1030 میلی آمپر ساعت |
| نوع باتری | باتری لی پلیمری |
|---|---|
| ولتاژ اسمی | 3.7 ولت |
| ظرفیت اسمی | 1200 میلی آمپر ساعت |
| حداکثر اندازه سلول | 10*30.5*40.5 میلی متر |
| حداکثر اندازه بسته باتری | 10*30.5*42.5 میلی متر |
| نوع باتری | باتری لیتیوم پلیمری |
|---|---|
| مدل | UNM373030 |
| ولتاژ اسمی | 3.7 ولت |
| ظرفیت اسمی | 300 میلی آمپر ساعت |
| حداکثر جریان شارژ و تخلیه | 1C/300mA |
| نوع باتری | باتری لیتیوم پلیمری |
|---|---|
| مدل | UNM442332 |
| ولتاژ اسمی | 3.7 ولت |
| ظرفیت اسمی | 250 میلی آمپر ساعت |
| حداکثر جریان شارژ و تخلیه | 1C/250mA |
| نوع باتری | باتری لیتیوم پلیمری |
|---|---|
| مدل | UNM504050 |
| ولتاژ اسمی | 3.7 ولت |
| ظرفیت اسمی | 1170 میلی آمپر ساعت |
| حداکثر جریان شارژ و تخلیه | 1C/1170mA |
| نوع باتری | باتری لیتیوم پلیمری |
|---|---|
| مدل | UNM601218 |
| ولتاژ اسمی | 3.7 ولت |
| ظرفیت اسمی | 80 میلی آمپر ساعت |
| حداکثر جریان شارژ و تخلیه | 1C/80mA |
| نوع باتری | باتری لیتیوم پلیمری |
|---|---|
| مدل | UNM503759 |
| ولتاژ اسمی | 3.7 ولت |
| ظرفیت اسمی | 1150 میلی آمپر ساعت |
| حداکثر جریان شارژ و تخلیه | 1C/1150mA |
| نوع باتری | باتری لیتیوم پلیمری |
|---|---|
| مدل | UNM462023 |
| ولتاژ اسمی | 3.7 ولت |
| ظرفیت اسمی | 180 میلی آمپر ساعت |
| حداکثر جریان شارژ و تخلیه | 1C/180mA |
| نوع باتری | باتری لیتیوم پلیمری |
|---|---|
| مدل | UNM575957 |
| ولتاژ اسمی | 3.7 ولت |
| ظرفیت اسمی | 2400 میلی آمپر ساعت |
| حداکثر جریان شارژ و تخلیه | 1C/2400mA |