| نوع باتری | باتری لیتیوم پلیمری |
|---|---|
| مدل | UNM351225 |
| ولتاژ اسمی | 3.7 ولت |
| ظرفیت اسمی | 90 میلی آمپر ساعت |
| حداکثر جریان شارژ و تخلیه | 1C/90mA |
| نوع باتری | باتری LiPO |
|---|---|
| مدل | UNM422035 |
| ولتاژ اسمی | 3.7 ولت |
| ظرفیت اسمی | 300 میلی آمپر ساعت |
| حداکثر جریان شارژ و تخلیه | 1C/300mA |
| نوع باتری | باتری لیتیوم پلیمری |
|---|---|
| مدل | UNM101330 |
| ولتاژ اسمی | 3.7 ولت |
| ظرفیت اسمی | 380 میلی آمپر ساعت |
| حداکثر جریان شارژ و تخلیه | 1C/380mA |
| نوع باتری | باتری لیتیوم پلیمری |
|---|---|
| مدل | UNM741671 |
| ولتاژ اسمی | 3.7 ولت |
| ظرفیت اسمی | 840 میلی آمپر ساعت |
| حداکثر جریان شارژ و تخلیه | 1C/840mA |
| نوع باتری | باتری لیتیوم پلیمری |
|---|---|
| مدل | UNM103339 |
| ولتاژ اسمی | 3.7 ولت |
| ظرفیت اسمی | 1400 میلی آمپر ساعت |
| حداکثر جریان شارژ و تخلیه | 1C/1400mA |
| نوع باتری | باتری لی پلیمری ولتاژ بالا |
|---|---|
| مدل | UNM533774 |
| ولتاژ اسمی | 3.85 ولت |
| ظرفیت اسمی | 1800 میلی آمپر ساعت |
| حداکثر جریان شارژ و تخلیه | 1C/1800mA |
| نوع باتری | باتری لیتیوم پلیمری |
|---|---|
| مدل | UNM803560 |
| ولتاژ اسمی | 3.7 ولت |
| ظرفیت اسمی | 1900mAh |
| حداکثر جریان شارژ و تخلیه | 1C/1900mA |
| نوع باتری | باتری لیتیوم پلیمری |
|---|---|
| مدل | UNM400930 |
| ولتاژ اسمی | 3.7 ولت |
| ظرفیت اسمی | 80 میلی آمپر ساعت |
| حداکثر جریان شارژ و تخلیه | 1C/80mA |
| نوع باتری | باتری لیتیوم پلیمری |
|---|---|
| مدل | UNM472730 |
| ولتاژ اسمی | 3.7 ولت |
| ظرفیت اسمی | 350 میلی آمپر ساعت |
| حداکثر جریان شارژ و تخلیه | 1C/350mA |
| نوع باتری | باتری لیتیوم پلیمری |
|---|---|
| ولتاژ اسمی | 3.7 ولت |
| ظرفیت اسمی | 60 میلی آمپر ساعت |
| جریان تخلیه | 3.0 ولت |
| ولتاژ شارژ | 4.2 ولت |