| نوع باتری | باتری لیتیوم پلیمری |
|---|---|
| مدل | UNM450839 |
| ولتاژ اسمی | 3.7 ولت |
| ظرفیت اسمی | 110 میلی آمپر ساعت |
| حداکثر جریان شارژ و تخلیه | 1C/110mA |
| نوع باتری | باتری لیتیوم پلیمری |
|---|---|
| مدل | UNM722233 |
| ولتاژ اسمی | 3.7 ولت |
| ظرفیت اسمی | 580 میلی آمپر ساعت |
| حداکثر جریان شارژ و تخلیه | 1C/580mA |
| نوع باتری | باتری لیتیوم پلیمری |
|---|---|
| مدل | UNM673867 |
| ولتاژ اسمی | 3.7 ولت |
| ظرفیت اسمی | 2350 میلی آمپر ساعت |
| حداکثر جریان شارژ و تخلیه | 1C/2350mA |
| نوع باتری | باتری لیتیوم پلیمری |
|---|---|
| مدل | UNM101330 |
| ولتاژ اسمی | 3.7 ولت |
| ظرفیت اسمی | 380 میلی آمپر ساعت |
| حداکثر جریان شارژ و تخلیه | 1C/380mA |
| نوع باتری | باتری لیتیوم پلیمری |
|---|---|
| مدل | UNM963872 |
| ولتاژ اسمی | 3.7 ولت |
| ظرفیت اسمی | 3700mah |
| حداکثر جریان شارژ و تخلیه | 1C/3700mA |
| نوع باتری | باتری لیتیوم پلیمری |
|---|---|
| مدل | UNM362019 |
| ولتاژ اسمی | 3.7 ولت |
| ظرفیت اسمی | 100 میلی آمپر ساعت |
| حداکثر جریان شارژ و تخلیه | 1C/100mA |
| نوع باتری | باتری لیتیوم پلیمری |
|---|---|
| مدل | UNM701450 |
| ولتاژ اسمی | 3.7 ولت |
| ظرفیت اسمی | 500 میلی آمپر ساعت |
| حداکثر جریان شارژ و تخلیه | 1C/500mA |
| نوع باتری | باتری لیتیوم پلیمری |
|---|---|
| مدل | UNM103339 |
| ولتاژ اسمی | 3.7 ولت |
| ظرفیت اسمی | 1400 میلی آمپر ساعت |
| حداکثر جریان شارژ و تخلیه | 1C/1400mA |
| نوع باتری | باتری لیتیوم پلیمری |
|---|---|
| مدل | UNM503759 |
| ولتاژ اسمی | 3.7 ولت |
| ظرفیت اسمی | 1150 میلی آمپر ساعت |
| حداکثر جریان شارژ و تخلیه | 1C/1150mA |
| نوع باتری | باتری لیتیوم پلیمری |
|---|---|
| مدل | UNM852530 |
| ولتاژ اسمی | 3.7 ولت |
| ظرفیت اسمی | 650mah |
| حداکثر جریان شارژ و تخلیه | 1C/650mA |