| نوع باتری | باتری لیتیوم پلیمری |
|---|---|
| مدل | UNM301235 |
| ولتاژ اسمی | 3.7 ولت |
| ظرفیت اسمی | 100 میلی آمپر ساعت |
| ظرفیت معمولی | 100 میلی آمپر ساعت |
| نوع باتری | باتری لیتیوم پلیمری سفارشی |
|---|---|
| ظرفیت اسمی | 300 میلی آمپر ساعت |
| ولتاژ اسمی | 3.7 ولت |
| ولتاژ شارژ | 4.2 ولت |
| حداکثر جریان تخلیه / شارژ / تخلیه | 1C/300mA |
| نوع باتری | باتری لیپو با سرعت تخلیه بالا |
|---|---|
| ولتاژ اسمی | 3.7 ولت |
| ظرفیت اسمی | 800 میلی آمپر ساعت |
| ظرفیت معمولی | 835 میلی آمپر ساعت |
| حداکثر جریان شارژ | 1C/800mA |
| نوع باتری | باتری لیپو استوانه ای کوچک |
|---|---|
| ولتاژ اسمی | 3.7 ولت |
| ظرفیت اسمی | 65 میلی آمپر ساعت |
| ولتاژ شارژ | 4.2 ولت |
| حداکثر جریان شارژ/افزایش | 65 میلی آمپر (1.0 درجه سانتیگراد) |
| نوع باتری | باتری LiPo Rechargeabe استوانه ای |
|---|---|
| ولتاژ اسمی | 3.7 ولت |
| ظرفیت معمولی | 1100 میلی آمپر ساعت |
| شارژ استاندارد | 550 میلی آمپر |
| حداکثر شارژ | 1100 میلی آمپر |
| نوع باتری | باتری LiPo Rechargeabe استوانه ای |
|---|---|
| ولتاژ اسمی | 3.7 ولت |
| ظرفیت معمولی | 1680 میلی آمپر ساعت |
| شارژ استاندارد | 320 میلی آمپر |
| حداکثر شارژ | 1600 میلی آمپر |
| نوع باتری | باتری لیپو منحنی |
|---|---|
| ولتاژ اسمی | 3.7 ولت |
| ظرفیت اسمی | 27 میلی آمپر ساعت |
| ولتاژ پایان شارژ | 4.2 ولت |
| ولتاژ پایان تخلیه | 3.0 ولت |
| نوع باتری | باتری لیتیوم پلیمری |
|---|---|
| مدل | UNM373030 |
| ولتاژ اسمی | 3.7 ولت |
| ظرفیت اسمی | 300 میلی آمپر ساعت |
| حداکثر جریان شارژ و تخلیه | 1C/300mA |
| نوع باتری | باتری پلیمر لیتیوم یون |
|---|---|
| ظرفیت اسمی | 520 میلی آمپر ساعت |
| ولتاژ اسمی | 3.7 ولت |
| ولتاژ شارژ | 4.2 ولت |
| شکل و رنگ | منشوری، نقره ای |
| نوع باتری | باتری لیتیوم پلیمری |
|---|---|
| مدل | UNM352023 |
| ولتاژ اسمی | 3.7 ولت |
| ظرفیت اسمی | 115 میلی آمپر ساعت |
| ظرفیت معمولی | 125 میلی آمپر ساعت |