| نوع باتری | باتری با سرعت تخلیه بالا |
|---|---|
| مدل | UNM801437 |
| ولتاژ اسمی | 3.7 ولت |
| ظرفیت اسمی | 350 میلی آمپر ساعت |
| ظرفیت معمولی | 350 میلی آمپر ساعت |
| نوع باتری | باتری لیتیوم پلیمری |
|---|---|
| ولتاژ اسمی | 3.7 ولت |
| ظرفیت اسمی | 1200 میلی آمپر ساعت |
| حداکثر جریان شارژ و تخلیه | 1C/1200mA |
| اندازه سلول باتری | MAX 7.7(T)x30.5(W)x45.5(L)mm |
| نوع باتری | باتری لیتیوم پلیمری استوانه ای / باتری لیپو استوانه ای |
|---|---|
| ولتاژ اسمی | 3.7 ولت |
| ظرفیت معمولی | 680 میلی آمپر ساعت |
| شارژ استاندارد | 130 میلی آمپر |
| حداکثر شارژ | 650 میلی آمپر |
| نوع باتری | باتری پلیمر لیتیوم قابل شارژ |
|---|---|
| ولتاژ اسمی | 3.7 ولت |
| ظرفیت اسمی | 500 میلی آمپر ساعت |
| ولتاژ شارژ | 4.2 ولت |
| حداکثر جریان شارژ/افزایش | 1.0C/500mA |
| نوع باتری | باتری لیپو استوانه ای کوچک |
|---|---|
| ولتاژ اسمی | 3.7 ولت |
| ظرفیت اسمی | 200 میلی آمپر ساعت |
| ولتاژ شارژ | 4.2 ولت |
| حداکثر جریان شارژ/افزایش | 200mA ((1.0C) |
| نوع باتری | باتری LiPO |
|---|---|
| ظرفیت اسمی | 160MAH |
| ولتاژ اسمی | 3.7 ولت |
| حداکثر جریان شارژ/افزایش | 1.0C/160mA |
| ابعاد سلول باتری | حداکثر 3.9 * 15.5 * 28.5 میلی متر |
| نوع باتری | باتری پلیمر لیتیوم منحنی |
|---|---|
| ولتاژ اسمی | 3.7 ولت |
| ظرفیت اسمی | 50 میلی آمپر ساعت |
| ولتاژ پایان شارژ | 4.2 ولت |
| ولتاژ پایان تخلیه | 3.0 ولت |
| نوع باتری | باتری لیتیوم پلیمری |
|---|---|
| مدل | UNM351225 |
| ولتاژ اسمی | 3.7 ولت |
| ظرفیت اسمی | 90 میلی آمپر ساعت |
| حداکثر جریان شارژ و تخلیه | 1C/90mA |
| نوع باتری | باتری لیپو استیل |
|---|---|
| ولتاژ اسمی | 3.7 ولت |
| ظرفیت معمولی | 400mah |
| شارژ استاندارد | 80 میلی آمپر |
| حداکثر شارژ | 800 میلی آمپر |
| نوع باتری | باتری شارژ پذیر لیپو |
|---|---|
| شماره مدل | UNM503035 |
| ولتاژ اسمی | 3.7 ولت |
| ظرفیت اسمی | 500 میلی آمپر ساعت |
| حداکثر جریان شارژ و تخلیه | 1.0C/500mA |