| نوع باتری | باتری لیتیوم پلیمری |
|---|---|
| مدل | UNM603450 |
| ولتاژ اسمی | 3.7 ولت |
| ظرفیت اسمی | 1000 میلی آمپر ساعت |
| حداکثر جریان شارژ و تخلیه | 1C/1000mA |
| نوع باتری | باتری لیتیوم پلیمری |
|---|---|
| مدل | UNM402025 |
| ولتاژ اسمی | 3.7 ولت |
| ظرفیت اسمی | 140 میلی آمپر ساعت |
| حداکثر جریان شارژ و تخلیه | 1C/140mA |
| نوع باتری | باتری لیتیوم پلیمری |
|---|---|
| مدل | UNM481240 |
| ولتاژ اسمی | 3.7 ولت |
| ظرفیت اسمی | 185 میلی آمپر ساعت |
| حداکثر جریان شارژ و تخلیه | 1C/185mA |
| نوع باتری | باتری لیتیوم پلیمری |
|---|---|
| مدل | UNM575957 |
| ولتاژ اسمی | 3.7 ولت |
| ظرفیت اسمی | 2400 میلی آمپر ساعت |
| حداکثر جریان شارژ و تخلیه | 1C/2400mA |
| نوع باتری | بسته باتری لیتیوم پلیمری |
|---|---|
| حداقل ظرفیت | 1100 میلی آمپر ساعت |
| ظرفیت معمولی | 1200 میلی آمپر ساعت |
| ولتاژ اسمی | 3.7 ولت |
| حداکثر جریان شارژ | 2C |
| نوع باتری | باتری لیتیوم پلیمری |
|---|---|
| مدل | UNM432031 |
| ولتاژ اسمی | 3.7 ولت |
| ظرفیت اسمی | 270 میلی آمپر ساعت |
| حداکثر جریان شارژ و تخلیه | 1C/270mA |
| نوع باتری | باتری لیتیوم پلیمری |
|---|---|
| مدل | UNM602728 |
| ولتاژ اسمی | 3.7 ولت |
| ظرفیت اسمی | 480 میلی آمپر ساعت |
| ظرفیت معمولی | 500 میلی آمپر ساعت |
| نوع باتری | 3باتری لیپو 7 ولت |
|---|---|
| شماره مدل | UNM503048 |
| ولتاژ اسمی | 3.7 V |
| ظرفیت اسمی | 760 میلی آمپر ساعت |
| شارژ / جریان تخلیه | 0.2C/152mA (استاندارد)، 1C/760mA (حداکثر) |
| نوع باتری | باتری پلیمر لیتیوم یون |
|---|---|
| ولتاژ اسمی | 3.7 ولت |
| ظرفیت اسمی | 1850 میلی آمپر ساعت |
| حداکثر جریان شارژ/تخلیه | 1.0C/1850mA |
| اندازه سلول باتری | MAX 5.55*40.3*74.0mm |
| نوع | باتری پلیمر لیتیوم یون |
|---|---|
| ولتاژ اسمی | 3.7 ولت |
| ظرفیت اسمی | 600mah |
| ولتاژ تخلیه | 3.0 ولت |
| حداکثر جریان شارژ/افزایش | 1.0C/600mA |