| نوع باتری | باتری های LiPO |
|---|---|
| ظرفیت | 550mah |
| ولتاژ | 3.7 ولت |
| حداکثر جریان شارژ/تخلیه | 1.0C/550mA |
| ابعاد سلولی | 5.5*25.5*40.5 میلی متر |
| نوع باتری | باتری لیتیوم پلیمری |
|---|---|
| ظرفیت اسمی | 350 میلی آمپر ساعت |
| ولتاژ اسمی | 3.7 ولت |
| ولتاژ شارژ | 4.2 ولت |
| حداکثر جریان شارژ/تخلیه | 1C/350mA |
| نوع باتری | باتری لی پلیمری |
|---|---|
| ولتاژ اسمی | 3.7 ولت |
| ظرفیت اسمی | 1200 میلی آمپر ساعت |
| حداکثر اندازه سلول | 10*30.5*40.5 میلی متر |
| حداکثر اندازه بسته باتری | 10*30.5*42.5 میلی متر |
| نوع باتری | باتری پلیمر لیتیوم یون قابل شارژ |
|---|---|
| ولتاژ اسمی | 3.7 ولت |
| ظرفیت اسمی | 450 میلی آمپر ساعت |
| حداکثر جریان شارژ/افزایش | 1.0C/450mA |
| ابعاد بسته باتری | MAX 6.0*22.5*40.5mm |
| نوع باتری | باتری لیتیوم یون قابل شارژ |
|---|---|
| ولتاژ اسمی | 3.7 ولت |
| ظرفیت اسمی | 3000 میلی آمپر ساعت |
| اندازه سلول باتری | MAX 6.0*50.5*80.5mm |
| اندازه بسته باتری | MAX 6.0*50.5*82.5mm |
| نوع باتری | باتری لیپو استیل |
|---|---|
| ولتاژ اسمی | 3.7 ولت |
| ظرفیت معمولی | 650mah |
| شارژ استاندارد | 130 میلی آمپر |
| حداکثر شارژ | 1000 میلی آمپر |
| نوع باتری | باتری لیپو با سرعت تخلیه بالا |
|---|---|
| طرح طراحی | S8261ABJMD-G3J+8205 |
| ولتاژ اسمی | 3.7 ولت |
| ظرفیت اسمی | 50 میلی آمپر ساعت |
| ظرفیت معمولی | 50 میلی آمپر ساعت |
| نوع باتری | باتری لیتیوم پلیمری |
|---|---|
| مدل | UNM501230 |
| ولتاژ اسمی | 3.7 ولت |
| ظرفیت اسمی | 170 میلی آمپر ساعت |
| ظرفیت معمولی | 180 میلی آمپر ساعت |
| نوع باتری | باتری لیتیوم پلیمری |
|---|---|
| مدل | UNM602035 |
| ولتاژ اسمی | 3.7 ولت |
| ظرفیت اسمی | 400mah |
| حداکثر جریان شارژ و تخلیه | 1C/400mA |
| نوع باتری | باتری لیتیوم پلیمری |
|---|---|
| مدل | UNM423040 |
| ولتاژ اسمی | 3.7 ولت |
| ظرفیت اسمی | 450 میلی آمپر ساعت |
| ظرفیت معمولی | 460 میلی آمپر ساعت |