| نوع باتری | باتری لیپو با سرعت تخلیه بالا |
|---|---|
| طرح طراحی | S8261ABJMD-G3J+8205 |
| ولتاژ اسمی | 3.7 ولت |
| ظرفیت اسمی | 50 میلی آمپر ساعت |
| ظرفیت معمولی | 50 میلی آمپر ساعت |
| نوع باتری | باتری LiPo قابل شارژ |
|---|---|
| ظرفیت اسمی | 1850 میلی آمپر ساعت |
| ولتاژ اسمی | 3.7 ولت |
| ابعاد بسته باتری | MAX 9.9(T)x34.5(W)x52.5(L)mm |
| رنگ | نقره |
| نوع باتری | باتری های LiPO |
|---|---|
| ظرفیت اسمی | 300 میلی آمپر ساعت |
| ولتاژ اسمی | 3.7 ولت |
| ولتاژ شارژ | 4.2 ولت |
| ولتاژ تخلیه | 3.0 ولت |
| نوع باتری | باتری LiPO |
|---|---|
| ظرفیت اسمی | 160MAH |
| ولتاژ اسمی | 3.7 ولت |
| حداکثر جریان شارژ/افزایش | 1.0C/160mA |
| ابعاد سلول باتری | حداکثر 3.9 * 15.5 * 28.5 میلی متر |
| نوع باتری | باتری لیتیوم پلیمری استوانه ای / باتری لیپو استوانه ای |
|---|---|
| ولتاژ اسمی | 3.7 ولت |
| ظرفیت معمولی | 680 میلی آمپر ساعت |
| شارژ استاندارد | 130 میلی آمپر |
| حداکثر شارژ | 650 میلی آمپر |
| نوع باتری | باتری لیپو استوانه ای کوچک |
|---|---|
| ولتاژ اسمی | 3.7 ولت |
| ظرفیت اسمی | 200 میلی آمپر ساعت |
| ولتاژ شارژ | 4.2 ولت |
| حداکثر جریان شارژ/افزایش | 200mA ((1.0C) |
| نوع باتری | باتری لیتیوم پلیمری |
|---|---|
| مدل | UNM351220 |
| ولتاژ اسمی | 3.7 ولت |
| ظرفیت اسمی | 60 میلی آمپر ساعت |
| ظرفیت معمولی | 65 میلی آمپر ساعت |
| نوع باتری | باتری لیتیوم پلیمری |
|---|---|
| مدل | UNM501885 |
| ولتاژ اسمی | 3.7 ولت |
| ظرفیت اسمی | 900 میلی آمپر ساعت |
| حداکثر جریان شارژ و تخلیه | 1C/900mA |
| نوع باتری | باتری لیتیوم پلیمری |
|---|---|
| مدل | UNM251515 |
| ولتاژ اسمی | 3.7 ولت |
| حداکثر جریان شارژ و تخلیه | 1C/30mA |
| انرژی | 0.111Wh |
| نوع باتری | باتری لیتیوم پلیمری |
|---|---|
| مدل | UNM352023 |
| ولتاژ اسمی | 3.7 ولت |
| ظرفیت اسمی | 115 میلی آمپر ساعت |
| ظرفیت معمولی | 125 میلی آمپر ساعت |