| نوع باتری | باتری لیتیوم پلیمری |
|---|---|
| مدل | UNM722233 |
| ولتاژ اسمی | 3.7 ولت |
| ظرفیت اسمی | 580 میلی آمپر ساعت |
| حداکثر جریان شارژ و تخلیه | 1C/580mA |
| نوع باتری | باتری لیتیوم پلیمری |
|---|---|
| ولتاژ اسمی | 3.7 ولت |
| ظرفیت اسمی | 1200 میلی آمپر ساعت |
| حداکثر جریان شارژ و تخلیه | 1C/1200mA |
| اندازه سلول باتری | MAX 7.7(T)x30.5(W)x45.5(L)mm |
| نوع باتری | باتری لیتیوم پلیمری |
|---|---|
| ظرفیت اسمی | 2000 میلی آمپر ساعت |
| ولتاژ اسمی | 3.7 ولت |
| اندازه سلول باتری | حداکثر T7.0*W34.0*H82.0mm |
| حداکثر جریان شارژ/تخلیه | 1.0CA (=2000mAh) |
| نوع باتری | باتری لیتیوم پلیمری ولتاژ بالا |
|---|---|
| مدل | UNM 713540 |
| ولتاژ اسمی | 3.85 ولت |
| ظرفیت اسمی | 1530 میلی آمپر ساعت (شارژ 0.2C/ تخلیه 0.2C) |
| ظرفیت معمولی | 1550 میلی آمپر ساعت (شارژ 0.2C/ تخلیه 0.2C) |
| نوع باتری | باتری لیتیوم پلیمری بزرگ |
|---|---|
| ظرفیت اسمی | 3500mah |
| ولتاژ اسمی | 3.7 ولت |
| اندازه سلول باتری | MAX 8.3(T)x50.5(W)x63.0(L)mm |
| اندازه بسته باتری | MAX 8.5(T)x51.0(W)x65.0(L)mm |
| نوع باتری | باتری لیپو ولتاژ بالا |
|---|---|
| مدل | UNM361215 |
| ولتاژ اسمی | 3.8 ولت |
| ظرفیت اسمی | 48 میلی آمپر ساعت |
| حداکثر جریان شارژ و تخلیه | 1C/48mA |
| نوع باتری | باتری لیتیوم پلیمری |
|---|---|
| مدل | UNM322030 |
| ولتاژ اسمی | 3.7 ولت |
| ظرفیت اسمی | 130 میلی آمپر ساعت |
| حداکثر جریان شارژ و تخلیه | 1C/130mA |
| نوع باتری | باتری لیتیوم پلیمری |
|---|---|
| مدل | UNM281314 |
| ولتاژ اسمی | 3.7 ولت |
| ظرفیت اسمی | 25 میلی آمپر ساعت |
| حداکثر جریان شارژ و تخلیه | 1C/25mA |
| نوع باتری | باتری لی پلیمری ولتاژ بالا |
|---|---|
| مدل | مواد شیمیایی |
| ولتاژ اسمی | 3.8 ولت |
| ظرفیت اسمی | 250 میلی آمپر ساعت |
| حداکثر جریان شارژ و تخلیه | 1C/250mA |
| نوع باتری | بسته باتری لیتیوم پلیمری |
|---|---|
| ظرفیت اسمی | 1800 میلی آمپر ساعت |
| ولتاژ اسمی | 7.4 ولت |
| حداکثر جریان تخلیه | 1800 میلی آمپر (1.0 درجه سانتیگراد) |
| طول عمر چرخه | بیش از 500 بار |