| نوع باتری | باتری لی پلیمری ولتاژ بالا |
|---|---|
| ظرفیت اسمی | 70 میلی آمپر ساعت |
| ولتاژ اسمی | 3.8 ولت |
| ولتاژ شارژ | 4.35 ولت |
| طول عمر چرخه | ≥500 بار |
| نوع باتری | باتری لی پلیمری ولتاژ بالا |
|---|---|
| مدل | UNM321223 |
| ولتاژ اسمی | 3.8 ولت |
| ظرفیت اسمی | 75 میلی آمپر ساعت |
| حداکثر جریان شارژ و تخلیه | 1C/75mA |
| نوع باتری | باتری لیتیوم یون پلیمری سفارشی |
|---|---|
| ظرفیت اسمی | 110 میلی آمپر ساعت |
| ولتاژ اسمی | 3.7 ولت |
| ولتاژ پایانی | 3.0 ولت |
| حداکثر جریان شارژ/تخلیه | 1.0CA (=110mAh) |
| نوع باتری | باتری های قابل شارژ LiPO |
|---|---|
| ظرفیت اسمی | 400mah |
| ولتاژ اسمی | 3.7 ولت |
| حداکثر جریان شارژ/تخلیه | 1C/400mA |
| ابعاد سلول باتری | MAX (T) 8.0* (W) 20.0* (H) 25.0mm |
| نوع باتری | باتری های LiPO |
|---|---|
| ولتاژ غیر مجاز | 3.7 ولت |
| ولتاژ قطع تخلیه | 3.0 ولت |
| ظرفیت اسمی | 1100 میلی آمپر ساعت |
| حداکثر جریان شارژ و تخلیه | 1C/1100mA |
| باتری | باتری لیتیوم پلیمری |
|---|---|
| ولتاژ اسمی | 3.7 ولت |
| ظرفیت اسمی | 1000 میلی آمپر ساعت |
| ولتاژ شارژ | 4.2 ولت |
| جریان شارژ و تخلیه | 0.2/1.0C |
| نوع باتری | باتری LiPo قابل شارژ |
|---|---|
| ظرفیت اسمی | 200 میلی آمپر ساعت |
| ولتاژ اسمی | 3.7 ولت |
| ولتاژ شارژ | 4.2 ولت |
| حداکثر جریان شارژ | 200 میلی آمپر (1.0C-4.2V) |
| نوع باتری | باتری لیتیوم پلیمری |
|---|---|
| مدل | UNM541416 |
| ولتاژ اسمی | 3.7 ولت |
| ظرفیت اسمی | 81 میلی آمپر ساعت |
| حداکثر جریان شارژ و تخلیه | 1C/81mA |
| نوع باتری | باتری لیپو با سرعت تخلیه بالا |
|---|---|
| ظرفیت اسمی | 1300 میلی آمپر ساعت |
| ولتاژ اسمی | 7.4 ولت |
| جریان شارژ | 0.2C/0.5C/1.0C |
| حداکثر جریان شارژ مداوم | 2600mA (2.0C) |
| نوع باتری | باتری های LiPO سفارشی |
|---|---|
| ظرفیت اسمی | 1150 میلی آمپر ساعت |
| ولتاژ اسمی | 3.7 ولت |
| حداکثر جریان شارژ/تخلیه | 1C/1150mA |
| ابعاد سلول باتری | MAX 3.8(T)x48.5(W)x60.5(L)mm |