| نوع باتری | باتری لیتیوم پلیمری |
|---|---|
| مدل | UNM923060 |
| ولتاژ اسمی | 3.7 ولت |
| ظرفیت اسمی | 2050 میلی آمپر ساعت |
| ظرفیت معمولی | 2100 میلی آمپر ساعت |
| نوع باتری | باتری لیتیوم پلیمری |
|---|---|
| مدل | UNM401014 |
| ولتاژ اسمی | 3.7 ولت |
| ظرفیت اسمی | 25 میلی آمپر ساعت |
| حداکثر جریان شارژ و تخلیه | 1C/25mA |
| نوع باتری | باتری لیتیوم پلیمری |
|---|---|
| مدل | UNM471630 |
| ولتاژ اسمی | 3.7 ولت |
| ظرفیت اسمی | 190 میلی آمپر ساعت |
| حداکثر جریان شارژ و تخلیه | 1C/190mA |
| نوع باتری | باتری لیتیوم پلیمری |
|---|---|
| مدل | UNM400816 |
| ولتاژ اسمی | 3.7 ولت |
| ظرفیت اسمی | ۳۲ میلی آمپر |
| حداکثر جریان شارژ و تخلیه | 1C/32mA |
| نوع باتری | باتری لیتیوم پلیمری 3.8 ولت |
|---|---|
| ظرفیت اسمی | 1500 میلی آمپر ساعت |
| ولتاژ اسمی | 3.8 ولت |
| ولتاژ شارژ | 4.35 ولت |
| اندازه سلول باتری | حداکثر 7.5 * 43.0 * 35.0 میلی متر |
| نوع باتری | باتری لی پلیمری ولتاژ بالا |
|---|---|
| مدل | UNM533774 |
| ولتاژ اسمی | 3.85 ولت |
| ظرفیت اسمی | 1800 میلی آمپر ساعت |
| حداکثر جریان شارژ و تخلیه | 1C/1800mA |
| نوع باتری | باتری لیتیوم پلیمری |
|---|---|
| ولتاژ اسمی | 3.7 ولت |
| ظرفیت اسمی | 60 میلی آمپر ساعت |
| جریان تخلیه | 3.0 ولت |
| ولتاژ شارژ | 4.2 ولت |
| نوع باتری | باتری لیتیوم پلیمری |
|---|---|
| مدل | UNM861632 |
| ولتاژ اسمی | 3.7 ولت |
| ظرفیت اسمی | 380 میلی آمپر ساعت |
| حداکثر جریان شارژ و تخلیه | 1C/380mA |
| نوع | باتری لیتیوم پلیمری |
|---|---|
| مدل | UNM 603458 |
| ولتاژ اسمی | 3.7 ولت |
| ظرفیت اسمی | 1500 میلی آمپر ساعت |
| جریان استاندارد شارژ/تخلیه | 0.2C/300mA |
| نوع باتری | باتری لیتیوم پلیمری 3.8 ولت |
|---|---|
| ظرفیت اسمی | 2500 میلی آمپر ساعت |
| ولتاژ اسمی | 3.8 ولت |
| ولتاژ شارژ | 4.35 ولت |
| اندازه سلول باتری | حداکثر 8.8 * 21.0 * 94.0 میلی متر |