| نوع باتری | باتری لیتیوم پلیمری |
|---|---|
| مدل | UNM362019 |
| ولتاژ اسمی | 3.7 ولت |
| ظرفیت اسمی | 100 میلی آمپر ساعت |
| حداکثر جریان شارژ و تخلیه | 1C/100mA |
| نوع باتری | باتری لیتیوم پلیمری |
|---|---|
| مدل | UNM441018 |
| ولتاژ اسمی | 3.7 ولت |
| ظرفیت اسمی | 45 میلی آمپر ساعت |
| حداکثر جریان شارژ و تخلیه | 1C/45mA |
| نوع باتری | باتری های لیتیوم پلیر سفارشی |
|---|---|
| ظرفیت اسمی | 170 میلی آمپر ساعت |
| ولتاژ اسمی | 3.7 ولت |
| طول عمر چرخه | ≥500 بار |
| اندازه بسته باتری | MAX 3.6*20.0*29.0mm |
| نوع باتری | باتری لیتیوم پلیمری |
|---|---|
| مدل | UNM401013 |
| ولتاژ اسمی | 3.7 ولت |
| ظرفیت اسمی | 25 میلی آمپر ساعت |
| حداکثر جریان شارژ و تخلیه | 1C/25mA |
| نوع باتری | باتری لیتیوم پلیمری |
|---|---|
| مدل | UNM701450 |
| ولتاژ اسمی | 3.7 ولت |
| ظرفیت اسمی | 500 میلی آمپر ساعت |
| حداکثر جریان شارژ و تخلیه | 1C/500mA |
| نوع باتری | باتری پلیمر لیتیوم منحنی |
|---|---|
| ولتاژ اسمی | 3.8 ولت |
| ظرفیت اسمی | 17 میلی آمپر ساعت |
| ولتاژ پایان شارژ | 4.35 ولت |
| ولتاژ پایان تخلیه | 3.0 ولت |
| نوع باتری | باتری LiPo قابل شارژ |
|---|---|
| مدل | UNM372328 |
| ولتاژ اسمی | 3.7 ولت |
| ظرفیت اسمی | 200 میلی آمپر ساعت |
| ظرفیت معمولی | 220 میلی آمپر ساعت |
| نوع باتری | باتری لیپو استوانه ای کوچک |
|---|---|
| ولتاژ اسمی | 3.7 ولت |
| ظرفیت اسمی | 65 میلی آمپر ساعت |
| ولتاژ شارژ | 4.2 ولت |
| حداکثر جریان شارژ/افزایش | 65 میلی آمپر (1.0 درجه سانتیگراد) |
| نوع باتری | باتری LiPo قابل شارژ |
|---|---|
| مدل | UNM902730 |
| ولتاژ اسمی | 3.7 ولت |
| ظرفیت اسمی | 850 میلی آمپر ساعت |
| ظرفیت معمولی | 900 میلی آمپر ساعت |
| نوع باتری | لیتیوم پلیمر، باتری لیتیوم یون، باتری لیپو |
|---|---|
| ظرفیت اسمی | 400mah |
| ولتاژ اسمی | 3.7 ولت |
| ولتاژ شارژ | 4.2 ولت |
| حداکثر جریان شارژ/تخلیه | 1C/400mA |