| نوع باتری | باتری لیتیوم پلیمری |
|---|---|
| مدل | UNM103535 |
| ولتاژ اسمی | 3.7 ولت |
| ظرفیت اسمی | 1050 میلی آمپر ساعت |
| حداکثر جریان شارژ و تخلیه | 1C/1050mA |
| نوع باتری | باتری لیتیوم پلیمری |
|---|---|
| مدل | UNM402025 |
| ولتاژ اسمی | 3.7 ولت |
| ظرفیت اسمی | 140 میلی آمپر ساعت |
| حداکثر جریان شارژ و تخلیه | 1C/140mA |
| نوع باتری | بسته باتری لیتیوم پلیمری |
|---|---|
| حداقل ظرفیت | 1100 میلی آمپر ساعت |
| ظرفیت معمولی | 1200 میلی آمپر ساعت |
| ولتاژ اسمی | 3.7 ولت |
| حداکثر جریان شارژ | 2C |
| نوع باتری | باتری لی پلیمری ولتاژ بالا |
|---|---|
| ظرفیت اسمی | 430 میلی آمپر ساعت |
| ولتاژ اسمی | 3.8 ولت |
| ولتاژ شارژ | 4.35 ولت |
| اندازه بسته باتری (حداکثر) | 4.0 * 28.5 * 32.5 میلی متر |
| نوع باتری | باتری لیتیوم پلیمری قابل شارژ |
|---|---|
| ولتاژ اسمی | 3.7 ولت |
| ولتاژ شارژ | 4.2 ولت |
| ظرفیت اسمی | 1500 میلی آمپر ساعت |
| حداکثر جریان شارژ/افزایش | 1.0C/1.5A |
| نوع باتری | باتری Li-Po |
|---|---|
| ظرفیت اسمی | 260mAh |
| ولتاژ اسمی | 3.7 ولت |
| حداکثر جریان شارژ/افزایش | 1.0C/260mAh |
| ابعاد سلولی | حداکثر 3.2 * 27.5 * 30.5 میلی متر |
| نوع باتری | 7بسته باتری لی پلیمری 4 ولت |
|---|---|
| ظرفیت اسمی | 720 میلی آمپر ساعت |
| ولتاژ اسمی | 7.4 ولت |
| حداکثر جریان شارژ/تخلیه | 720 میلی آمپر (1.0 درجه سانتیگراد) |
| اندازه سلول باتری | MAX 7.8(T)x25.5(W)x32.0(L)mm |
| نوع | باتری های LiPO |
|---|---|
| ولتاژ اسمی | 3.7 ولت |
| ظرفیت اسمی | 140 میلی آمپر ساعت |
| ولتاژ شارژ | 4.2 ولت |
| حداکثر جریان شارژ و دشارژ | 1.0C/140mA |
| نوع باتری | باتری های LiPO |
|---|---|
| ولتاژ اسمی | 3.7 ولت |
| ظرفیت اسمی | 260mAh |
| حداکثر جریان شارژ/تخلیه | 1C/260mA |
| وزن باتری | حدود 5.0 گرم |
| نوع باتری | باتری LiPO |
|---|---|
| مدل | UNM422035 |
| ولتاژ اسمی | 3.7 ولت |
| ظرفیت اسمی | 300 میلی آمپر ساعت |
| حداکثر جریان شارژ و تخلیه | 1C/300mA |